LimeDesign concept | creative agency  
LimeDesign ir dizaina studija, kuras darbības stratēģija ir realizēt sarežģītās idejas un pārvērst tās satraucošos un jautros risinājumos. Mēs savus darbus izstrādājam, ieguldot mūsu enerģiju, profesionalitāti un kvalitāti, radot klientam unikālu un personalizētu rezultātu. Mēs esam PAR jauniem izaicinājumiem, līdz ar to, ja jums ir ideja, bet nezināt, kā to īstenot, tad mēs to nodrošināsim.
 
Brendings
 
 
Izstrādājam un radām korporatīvās identitātes risinājumus, lai jūsu uzņēmumam tiktu piešķirts savs raksturs un identitāte. Tādā veidā padarām jūs atšķirīgus no pārējiem uzņēmumiem, un tas nodrošina un rada stabilu pamatu jūsu uzņēmuma darbībai un pozicionēšanai tirgū, kā arī nākotnes attīstībai. Apvienojot jūsu vēlmes ar mūsu profesionālo redzējumu, kopīgi izstrādāsim jūsu uzņēmuma zīmola identitāti un visu uzņēmuma brendingu.
 
 
Mēs nodrošinām jebkura vizuālā dizaina izstrādi - gan rastra, gan vektora formātā. Izstrādājot katru baneri vai plakātu, mēs tam piešķiram individuālu redzējumu, jo tas ir veiksmīgs risinājums, kā radīt par sevi augstu novērtējumu konkurentu vidū, kā arī piesaistīt uzņēmumam klientu uzmanību.
 
Ja jums ir produkts, bet nav iepakojums, mēs piedāvājam jums savu radošo pieeju produktu iepakojumu dizainu izstrādē un ražošanā, kā arī, mums ir gatavi varianti, ko jums piedāvāt. Produkta iepakojuma forma un dizains strādā uz klientu gan ar redzes, gan ar taustes palīdzību, līdz ar to šiem abiem rādītājiem ir jābūt augstākajā kvalitātē.
 
Veicam jūsu iecerēto ideju 3D modelēšanu, ar kura palīdzību jūsu idejas tiks realizētas dzīvē, piešķirot idejām telpiskumu un radot jums vienkāršāku gala lēmuma piešķiršanu, vai projekta rezultāts būs tāds, ko vēlējāties.
 
Animāciju dizains
 
 
Animācija piešķir jūsu reklāmai vai mājas lapai dzīvīgumu, un tā liek uzkavēties tās aplūkošanā ikvienam, kurš to ir ieraudzījis. LimeDesign dizainē un izstrādā gan vienkāršus animācijas elementus, gan GIF un Flash banerus dažādas sarežģītības pakāpēs.
 
Web dizains
 
 
Lime mārketinga pakalpojumi ir īpašs veids, kā jūs varat radīt papildus pievienoto vērtību jūsu projektiem vai pakalpojumiem. Mēs izvairāmies no vienkāršu mājas lapu izstrādes, pieliekot maksimālas pūles tirgus izpētei, nosakot projekta unikalitāti un nodrošinot stratēģiskā mārketinga plāna izstrādi (SMP). Mēs specializējamies un mums ir ilggadēja pieredze visdažādāko stilu un sarežģītības mājas lapu (web) dizainēšanā un programmēšanā, kā arī komplekso CRM un dažādu datubāžu izstrādē.
 
Aplikāciju izstrāde
 
Sociālie tīkli ir veids, kā visātrāk iespējams paziņot par sava uzņēmuma darba gaitām, jauniem produktiem vai akcijām, un iegūt jaunus klientus vai sadarbības partnerus. Mēs specializējamies sociālo mārketinga kampaņu izstrādē, un kopīgi ar klientu izstrādājam visefektīvāko veidu kā gūt visaugstākos rezultātus. Arī aplikāciju izstrādē Apple iOS un Android esam profesionāļi un ar veiksmīgu pieredzi, līdz ar to spējam realizēt jūsu idejas, papildināt tās ar saviem ieteikumiem un izstrādāt dažāda sarežģītības līmeņa aplikācijas.
 
 
VIDEO MONTĀŽA
 
 
Video filmēšana uzņēmuma vai tā produkta / pakalpojuma reklamēšanai ir interesants un aizraujošs process, kāds ir arī tās gala rezultāts, ko redz uzņēmuma vadība, partneri un klienti. LimeDesign nodrošinās tieši jums radīta scenārija izstrādi, visu video filmēšanas procesu un tehniku, kā arī video montāžu un pēcapstrādi.
 
Interjera projekti
 
Videi, kurā strādājam, atpūšamies vai izklaidējamies ir jābūt pozitīvas enerģijas piepildītai un tīkamai priekš mums pašiem, jo tādā vidē rodas vislabākās idejas un rezultāti. Atraktīvs, pievilcīgs un moderni izveidots interjers, kas atbilst jūsu vai jūsu uzņēmuma tēlam, spēj vienot, kā arī radīt visu veiksmīgo. Pie mums ikviens interjera projekts un tā dizains tiek izstrādāts individuāli ar īpašu attieksmi un rūpību, lai vēlāk jūs tajā spētu realizēt sevi un veicināt savus panākumus.
 
Video multimedia
Fotogrāfijas